Potrebujem pôžičku

Ak hľadáte pôžičku ste na správnom mieste. Pravdivo vypíšte vaše údaje nižšie a poskytovatelia vás budú kontaktovať. Uverejnenie dopytu po pôžičke je zdarma a jeho odoslaním súhlasíte s pravidlami portálu. Po kontrole administrátorom môže byť inzerát zverejnený, alebo zmazaný. Majte strpenie a neodosielajte hneď dopyt viackrát.

 

O pôžičke

Pôžičku možno definovať ako určitý typ dlhu. V rámci nej dlžník dostane určité množstvo peňazí, ktoré nazývame istina od veriteľa, je povinný túto sumu do určitého dátumuv budúcnosti splatiť. Peniaze sa väčšinou odkupujú v pravidelných sumách, najčastejšie raz zamesiac. Poplatok za poskytnutie pôžičky sa nazýva úrok. Pôžička môže byť uzatváraná aj akoprávny akt, vtedy je dlžník viazaný ďalšími obmedzeniami. Následkom úveru je redistribúcia finančných prostriedkov v priebehu času medzi veriteľom a dlžníkom.
Pôžička je vlastne rýchly spôsob, ako sa dostať k peniazom, buď v bankovej alebo nebankovej spoločnosti. Zorientovať sa v pôžičkách nemusí byť vôbec jednoduché, pretosi treba zvážiť viacero vecí:

účel, na ktorý ju chceme použiť,

  • náš príjem,
  • možnosti záloha
  • podobne.

Úvery v bankách sú všeobecne výhodnejšie, no ich získanie je ťažšie akov nebankových spoločnostiach. Ich spoločným aspektom je, že obe musíme splatiť, no ichvýška môže byť dosť rozdielna.
Pôžičky môžeme laicky označiť za absolútny fenomén tejto doby, absolútnu nevyhnutnosť pre dosiahnutie vlastného majetku alebo prekonanie finančnej krízy. Možností požičania peňazí pre ľudí je čím ďalej viac.

Zobraziť viac →

Informácie o inzeráte
Čo najviac detailný názov inzerátu. Uveďte sumu, mesto a iné detaily.
Čo najviac detailný popis dopytu po pôžičke.
Informácie o žiadateľovi
Kategórie

Vyberte všetky vhodné možnosti.

Ostatné
Aké je hlavné mesto Slovenska?