Pôžičky bez dokladovania príjmu 5 5 8

Pôžičky bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú typické predovšetkým pre nebankové subjekty, kde pôžičku vybavíte za pár minút avšak za podstatne vyššiu cenu. Pôžičky bez dokladovania príjmu sú ľahko dostupné pre väčšinu ľudí. Pri nebankových produktoch sa nenahliada do bankového registra, ak ste napríklad v minulosti porušili splátkový kalendár pri pôžičke od banky, dostali ste sa automaticky do bankového registra, čo výrazne zhoršuje možnosť získať ďalšiu pôžičku v banke. V takom prípade je tu možnosť požičať si práve od nebankových spoločností. Táto forma pôžičiek je atraktívna najmä pre nezamestnaných a študentov. Treba si však dobre zvážiť svoje možnosti úver splácať nakoľko ceny takýchto úverov sú vyššie, vzhľadom k tomu, že poskytovateľ pôžičky znáša vyššie riziko. Hlavnými výhodami úverov bez dokladovania príjmov je bezúčelnosť, ako aj rýchlosť a pohodlnosť ich vybavenia.

Pôžičky bez dokladu o príjme ľahko dostane aj keď nemáte príjem, no máte možnoť ručenia nehnuteľnosťou, alebo ochotného ručiteľa. Dá sa povedať, že tieto pôžičky sú rovnakého charakteru ako pôžičky pre nezamestnaných. Rozdel je v tom, že pri možnosti nedokladovať príjem vás nemusí trápiť nízky príjem, ktorým nemôžete ručiť, ako nezamestnaný nemáte žiaden príjem. Samozrejme aj tieto pôžičky majú svoj strop a ani nebankové spoločnosti vám nepožičajú horibilnú sumu. Pri vyššej sume si budú určite žiadať (resp. bude dobré ak budete mať takú možnosť) ručenie v podobe nehnuteľnosti, ručiteľa alebo zmenky.

Zobraziť viac →

Zbavte sa svojich dlhov

od 100 € do 10000 €

Potrebujete sa zbaviť svojich dlhov?Ste na správnom mieste.Zverte sa do našich rúk a určite odĺžime aj Vás.

Pôžičky s ručením nehnutelnosťou

od 3000 € do 300000 €

Poskytujem pôžičky pre každého/ nezamestnaný,zamestnaný,MD,dôchodca,inval.dôchodca,živnostník.../-bez dokladovania príjmu,kontroly registra a poplatkov vopred.Podmienka: ručenie nehnutelnosťou!

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

zbavte sa svojich starých a drahých pôžičiek, kariet a úverov

od 0 € do 0 €

Zbavte sa svojich drahých úverov a zmeňte ich za jeden s úrokom od 6,99%, pri ručením nehnuteľnosti od 1,69% .

Hypotéky a spotrebné úvery s najvýhodnejším úrokom na trhu

od 5000 € do 200000 €

Ako hypotekárny špecialisti ponúkame úvery s veľmi výhodnou úrokovou sadzbou, taktiež bez poplatku za poskytnutie úveru, bežný a úverový účet zadarmo pri splnení podmienok. Ponúkame úvery na...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 7 9 Nasledujúce »