Pôžičky od 500€ do 1000€ 5 5 26

Pôžičky od 500€ do 1000€

Požičať si práve takúto sumu nie je veľký problém, dokonca môžete vyberať aj z viacerých produktov. Ide o bežne požičiavané sumy a je možné získať ich aj bez nahliadania do registra. Pôžičky do 1000 € vybavíte aj z pohodlia domova, stačí vyplniť online žiadosť a následne počkať na telefonát prípadne iný, Vami zvolený spôsob, akým Vás bude spoločnosť kontaktovať. Ide o bezúčelové pôžičky a peniaze tak môžete využiť na čokoľvek.

Tieto pôžičky sú poskytované aj podnikateľom, či živnostníkom a slúžia napríklad na rozbehnutie podnikania.

Aj keď ide o pôžičku bez registra, zväčša poskytovatelia vyžadujú potvrdenie o príjme, majú tak väčšiu istotu, že ste schopný takýto úver splatiť. Doba splatnosti sa pohybuje zvyčajne od 1 mesiaca až do 1 roka.

Väčšina spoločností poskytujúcich takéto pôžičky si vedie zoznam klientov, ktorí si u nej požičajú. Ako nový klient máte nárok na nižšiu sumu, táto sa však s každou ďalšou pôžičkou zvyšuje. Musíte však mať všetky záväzky voči spoločnosti bez problémov splatené.

Takéto sumy poskytujú aj niektoré banky, ich získanie však vyžaduje splnenie prísnejších požiadaviek ako u nebankových spoločností.  

Zobraziť viac →

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Najrýchlejšia pôžička

od 140 € do 1500 €

Poskytujem pôžičky,bez skúmania registrov,rýchle a jednoduché vybavenie

Riešenie dlhov

od 1 € do 25000 €

Dostali ste sa do dlhovej špirály? Ponúkame pomoc pri riešení dlhov.

Dražba, exekúcia

od 1 € do 40000 €

Vyplatíme dlh na nájomnom, dlhy zapísané ako ťarchy na liste vlastníctva, ak máte byt, či dom, v dražbe. Riešime dlhy z nesplácaných pôžičiek, úverov a pod. Osobný bankrot.

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 Nasledujúce »