Pôžičky ihneď na ruku 5 5 9

Pôžičky ihneď na ruku

Veľká časť záujemcov o pôžičku chce peniaze ihneď. V bankovom sektore, ale platia prísne pravidlá a žiadateľ si tak prejde dlhým procesom overovania bonitnosti, omeškaných splátok a žiadostí o úvery. Jediná možnosť ako sa dostať rýchlo k peniazom sú súkromní veritelia a nebankové spoločnosti. Pri pôžičke s peniazmi "na ruku" si nebankové spoločnosti vyžiadajú aspoň dva doklady a to potvrdenie o výske príjmu alebo od veriteľa a výpis z účtu za posledných pár mesiacov. Keďže ide o veľmi rýchlu pôžičku neplatia klasické pravidlá rýchlych pôžičiek, kde nie je nutný ani veriteľ, ani nahliadanie do registra, či iná forma ručenia.

Celý proces od žiadosti až po vyplatenie peňazí na ruku je rýchly a jednoduchý. Stači vypísať žiadosť (najlepšie priamo cez internet) odoslať a po schválení si prídete po peniaze a podpísať právne záväznú zmluvu a vopred jasnými podmienkami. Pred podpisom máte istotu schválenia, pretože poskytovateľ mal dostatok času na to aby si vás preveril a zvážil riziká. Pred podpísaním zmluvy máte istotu jasných podmienok bez skrytých poplatkov, navýšení a pokút. Ide hlavne o pôžičky menšieho rozsahu a preto sú tieto požičky ľahko a hromadne dostupné pre všetkých. Ak potrebujete pôžičku vyššej čiastky, treba žiadať inú formu úverov.

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Najrýchlejšia pôžička

od 140 € do 1500 €

Poskytujem pôžičky,bez skúmania registrov,rýchle a jednoduché vybavenie

Pôžička pre živnostníkov a firmy

od 0 € do 0 €

Ak ste živnostník, alebo firma a potrebujete pôžičku a v banke ste nepochodili, ste na správnom mieste. Môžte si požičať od 1000 do 33 000 eur. Pritom nevychádzame zo základu dane, ale z hrubých...

Pôžička pre Vás

od 0 € do 0 €

Potrebujete vyriesit necakane zivotne situacie a vykryt necakane zivotne potreby? Potrebujete surne peniaze a neviete na koho sa obratit? Sme tu pre Vas. Jednoducha pozicka bez rucenia s rychlym...

« Predchádzajúce 1 2 3 Nasledujúce »