Pôžička na zmenku 5 5 16

Pôžička na zmenku

Zmenka je cenný papier, s ktorým je možné voľne obchodovať podľa zmenkového a šekového zákona. Zmenka je veľmi dobre zabezpečená a pre jej vystaveniu sú potrebné podobné náležitosti ako na faktúre, plus niekoľko ďalších ako podpis a miesto vystavenia. Zmenka je veľmi dobre istená a tým pádom dobre a ľahko vymáhateľná, preto je to častý spôsob využitia pre pôžičky. So zmenkami sa dá ďalej obchodovať, bez vedomia dlžníka, ten má len povinnosť uhradiť požičané peniaze v deň splatnosti a na dohodnutom mieste.

Požičky na zmenku

Takéto pôžičky sú momentálne asi najviac používané nebankovými spoločnosťami. Pre nich je zmenka veľmi konfortný spôsob požičiavania peňazí, nakoľko netreba vymáhať peniaze zložitými súdnymi cestami. Pre dlžníka je požička na zmenku rýchla cesta k peniazom, no za jedny z najvyšších úrokov. Dôvodom je zrejme aj to, že pri zmenke sa nedá domáhať zníženia úrokov, ktoré tam v podstate neexistujú. Tieto požičky sú poskytované najproblémovejším dlžníkom, aj so záznamom v bankovom registri, bez ručiteľa, bez dokladovania príjmu. Sú to bezúčelové pôžičky, môžete nimi vykryť predchádzajúce úvery. Po podpísaní sú peniaze poskytnuté obvykle do 24 hodín buď ako hotovosť, alebo prevodom na účet. Pri zmenkovej pôžičke sa väčšinou neplatia žiadne popatky vopred, ale sú započítané už do výslednej sumy, ktorú je treba vrátiť. Pre poskytnutie nie je portebné podpisovať žiadne zmluvy, všetky potrebné údaje sú už na zmenke aj s výslednou sumou.

Zobraziť viac →

Zmenka

od 2000 € do 200000 €

Poskytujem uvery na zmenku,viac info emailom.Poprosime pri ziadani o uver napisat Cele meno,rodne cislo a vysku uveru.

Pôžička na zmenku

od 1000 € do 200000 €

Ponukam pozicky na zmenku pre vsetkych s poplatkom za vybavenie ziadne podvody ako su vsade zo svojich sukromnych zdrojou

  • Miroslav Tibensky
  • 06.04.2013
  • Galanta

pozicka na zmenku od 500 do 70 000

od 500 € do 70000 €

Poskytujeme pôžičky od 500eur do 70.000eur s možnosťou ručenia nehnuteľnosťou alebo ručením zmenkou podpísanou pred notárom nenahliadame do registra možnosť splacania na 20 rokov.

Vyplácanie exekúcií, nebankových úverov

od 2000 € do 1000000 €

Poskytovanie úverov aj pre problémových klientov, bez dokladovania príjmu s ručením nehnuteľnosťou. Bez poplatkov dopredu. Riešime vyplácanie exekúcií, dražieb, nebankovky, socialne, daňové, bytové...

Rýchle pôžičky bez poplatkov vopred!

od 1000 € do 5000 €

Poskytujeme bezúčelové pôžičky v sume 1000 - 5000 Eur, žiadne poplatky vopred! Pôsobíme iba na západnom a strednom Slovensku.

  • Slovenská pôžičkáreň
  • 21.01.2014
  • Trnava
« Predchádzajúce 1 2 3 Nasledujúce »