Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke 5 5 11

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Starať sa o bábätko je veľmi náročné a to tak časovo, ako aj finančne. S prírastkom nového člena rodiny je potrebné zabezpečiť okrem chodu domácnosti, aj nákup mnohých vecí spojených s bábätkom. Ženy na materskej dovolenke majú veľmi obmedzené možnosti získania úveru , a spolu s nezamestnanými a dôchodcami sa radia medzi najrizikovejšie skupiny žiadateľov o pôžičky. To je spôsobené hlavne tým, že nemôžu doložiť svoj príjem. Najviac, ak je žena v domácnosti sama, má veľký problém získať pôžičku. Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke poskytujú bankové aj nebankové inštitúcie. V bankách je ale šanca na získanie pôžičky veľmi malá, najmä ak je žena sama, je to spôsobené najmä tým, že žena na materskej dovolenke je pre banku málo atraktívnym a zároveň rizikovým klientom. Pôžičky pre ženy na materskej častejšie poskytujú nebankové inštitúcie, ktoré sa potom spoločne so žiadateľkou snažia nájsť najlepšie riešenie. Tu je dobré zvážiť výber nebankových inštitúcii a obrátiť sa skôr na preverené spoločnosti, čím sa vyhnete problémom s neserióznymi obchodníkmi.

 

Jednou z možností je pôžička bez potvrdenia o príjme. Poskytovatelia v tomto prípade neriešia schopnosť splácania pôžičky, preto sa žena nemusí báť, že jej pôžičku nepridelia. Avšak mala by si dobre zvážiť či pôžičku dokáže splácať, pretože by sa jej nesplatením mohla dostať do veľkých problémov.

Výhody pôžičiek pre ženy na materskej dovolenke

 

  • rýchlosť ich vybavenia
  • ide o bezúčelové pôžičky a ženy môžu poskytnuté peňažné prostriedky použiť podľa svojho uváženia
  • k vybaveniu pôžičky potrebujete zväčša len dva doklady a to občiansky preukaz a iný doklad totožnosti a ručiteľa, ktorý znižuje riziko nesplatenia pôžičky

 

Hlavnou nevýhodou pôžičiek pre ženy na materskej dovolenke je vyššia úroková sadzba, s ktorou je potrebné počítať.

U žiadateľky o pôžičku sa najčastejšie preveruje

  • výška príjmu partnera
  • možnosť ručenia
  • zamestnanie pred nástupom na materskú dovolenku
  • šance zamestnať sa po materskej dovolenke

 

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke sa zväčša poskytujú v nižších sumách. Ženy ich využívajú najčastejšie na zabezpečenie prvotnej výbavy dieťatka, k tomu im pomáha aj štát jednorazovým príspevkom pri narodení dieťaťa.

Zobraziť viac →

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

zbavte sa svojich starých a drahých pôžičiek, kariet a úverov

od 0 € do 0 €

Zbavte sa svojich drahých úverov a zmeňte ich za jeden s úrokom od 6,99%, pri ručením nehnuteľnosti od 1,69% .

Najrýchlejšia pôžička

od 140 € do 1500 €

Poskytujem pôžičky,bez skúmania registrov,rýchle a jednoduché vybavenie

Pôžička pre Vás

od 0 € do 0 €

Potrebujete vyriesit necakane zivotne situacie a vykryt necakane zivotne potreby? Potrebujete surne peniaze a neviete na koho sa obratit? Sme tu pre Vas. Jednoducha pozicka bez rucenia s rychlym...

Uver na čokoľvek do 20 000

od 600 € do 20000 €

Potrebujete peniaze na čokoľvek?Jednoduché a rýchle pôžičky od 600 do 20 000 eur. bez poplatkov,bez ručiteľa.

  • Roberta Bendikova
  • 07.10.2013
  • Poprad
« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 8 10 Nasledujúce »