Pôžičky od 5000€ 5 5 23

Pôžičky od 5000€

Banky ale aj pôžičkové spoločnosti majú širokú škálu ponúkaných produktov. Treba si skutočne len vybrať. Aby Vám však pôžička nespôsobila skôr problémy ako riešenie, je potrebné porovnávať ponuky.

Banky predstavujú vyššiu mieru istoty avšak ich prísne podmienky spĺňa len málokto. Aj preto sa vyššiemu záujmu tešia práve nebankové pôžičky. Finančné spoločnosti vyhovejú aj žiadostiam nezamestnaných, dôchodcov a ženám na materskej dovolenke. Aj pre zamestnaných a podnikateľov nemajú také prísne podmienky, ako je to bežné u bánk.

Takéto vyššie sumy predstavujú investíciu do nevyhnutných vecí, a taktiež je možné ich vybaviť jednoducho cez internet. Keďže ide o vyššie sumy zväčša sa nevyhnete celkom kontrole príjmov, či ručeniu. Poskytovateľ jednoducho potrebuje zábezpeku, že túto pôžičku aj bez problémov splatíte. V rámci konkurenčného boja však určite nájdete najvýhodnejšiu ponuku, či už hľadáte na internete alebo vo svojom okolí.

Pôžičky od 5000 € slúžia predovšetkým na bývanie, prípadne vyplatenie exekúcií. Treba byť však opatrný neveriť slepo všetkému čo Vám povedia. Tieto sumy sa však bežne spájajú s bývaním a takto získané prostriedky môžete vložiť do nového domu alebo do rekonštrukcie.

Keďže ide o vyššie pôžičky doba splácania sa pohybuje v rozmedzí niekoľkých rokov. Závisí najmä od požičanej sumy, a tiež od podmienok poskytovateľa, ak však viete čo chcete, môžete si vyjednať aj výhodnejšie podmienky.  

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Pôžičky s ručením nehnutelnosťou

od 3000 € do 300000 €

Poskytujem pôžičky pre každého/ nezamestnaný,zamestnaný,MD,dôchodca,inval.dôchodca,živnostník.../-bez dokladovania príjmu,kontroly registra a poplatkov vopred.Podmienka: ručenie nehnutelnosťou!

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Hypoúver pre podnikateľov

od 10000 € do 150000 €

Neschválili Vám Hypotéku v Banke? Ste živnostník? Ste zamestnaný v zahraničí? Potrebujete sa zbaviť nevýhodných pôžičiek? Prefinancovať inú banku alebo peniaze len tak bezúčelovo – načokoľvek?...

  • Zoltán Zárecký
  • 29.03.2013
  • Senec

Zmenka

od 2000 € do 200000 €

Poskytujem uvery na zmenku,viac info emailom.Poprosime pri ziadani o uver napisat Cele meno,rodne cislo a vysku uveru.

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 7 9 Nasledujúce »