Pôžička na dovolenku 5 5 8

Pôžička na dovolenku

Dovolenka býva často najkrajším obdobím roka. Máme z nej najviac zážitkov, najkrajšie spomienky, je miestom, kde môžeme načerpať nové sily... Avšak nie každý si ju môže dovoliť. V dnešnej dobe sú ale k dispozícii pôžičky takmer na čokoľvek – dokonca i na dovolenku, preto ak aj Vy patríte k tým, ktorí si dovolenku odriekajú z finančných dôvodov, môžete to zmeniť! Už aj na Slovensku ponúka zopár spoločností možnosť zobrať si pôžičku na dovolenku. Tento typ úveru je populárny hlavne v letnom období – pred začiatkom dovolenkových sezón. Poskytnú Vám ju bankové i nebankové subjekty.

Pôžičku na dovolenku budete ako produkt pod týmto názvom zháňať len veľmi ťažko. Pôžička na dovolenku totižto patrí pod tzv. bezúčelový typ úveru, ktorý poskytuje nižšie sumy peňazí s krátkou dobou splatnosti. Tento typ pôžičky môžete získať v bankovom sektore, no oveľa populárnejšie a jednoduchšie je požičať si v nebankových spoločnostiach. Alternatívou pôžičky na dovolenku je „dovolenka na splátky“. Vo väčšine prípadov sú splátky bez navýšenia a s akontáciou od 10%. Jediný, avšak nemalý rozdiel je v tom, že pokiaľ sa rozhodnete financovať svoju dovolenku prostredníctvom bezúčelového úveru, môžete peniaze použiť na čokoľvek (okrem samotnej dovolenky i na nákup potravín, oblečenia...). Ak si však dovolenku kúpite na splátky, je možné uhradiť len samotnú dovolenku a ostatné výdavky si zaplatíte zo svojho. Okrem týchto dvoch spôsobov môžete použiť na financovanie dovolenky aj povolené prečerpanie účtu či americkú hypotéku. To sú však už trochu exotickejšie možnosti.

Vo všeobecnosti však majú občania SR k pôžičke na dovolenku veľmi negatívny postoj – až 98% Slovákov ju považuje za zbytočnosť. Nechcú sa totižto zadlžovať kvôli oddychu. V každom prípade, konečné rozhodnutie je len a len na Vás.

Zobraziť viac →

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Pôžička pre živnostníkov a firmy

od 0 € do 0 €

Ak ste živnostník, alebo firma a potrebujete pôžičku a v banke ste nepochodili, ste na správnom mieste. Môžte si požičať od 1000 do 33 000 eur. Pritom nevychádzame zo základu dane, ale z hrubých...

Pôžička pre Vás

od 0 € do 0 €

Potrebujete vyriesit necakane zivotne situacie a vykryt necakane zivotne potreby? Potrebujete surne peniaze a neviete na koho sa obratit? Sme tu pre Vas. Jednoducha pozicka bez rucenia s rychlym...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 7 9 Nasledujúce »