Pôžičky - Banskobystrický kraj 5 5 25

Pôžičky - Banskobystrický kraj

Na celom našom území nie je veľký problém nájsť riešenie horšej finančnej situácie. Drobné, ale aj väčšie sumy chýbajúcich peňazí vo Vašom rozpočte vyriešia pôžičky a úvery. Každé väčšie mesto dokonca ponúka aj možnosť porovnávať medzi jednotlivými bankovými, ale aj nebankovými ponukami.

Aj Banskobystrický kraj ako najväčší na Slovensku, ponúka široké spektrum produktov, a to od rôznych inštitúcií. Ponuka je v Banskej Bystrici skoro taká široká ako v našom hlavnom meste. Ak teda potrebujete peniaze na práčku, na nové auto alebo na dovolenku, máte na výber hneď niekoľko možností. Jednoducho môžete vyriešiť aj problém s bývaním. Takéto riešenia však neponúka len krajské mesto, aj v jednotlivých okresoch, ktorých je tu taktiež dosť, nájdete tú správnu pôžičku pre Vás.

Počet spoločností a ich ponuky rôznych súm sú teda na dosah ruky, dôležité sú však aj podmienky pôžičiek či úverov. Vybaviť ich nie je problém, avšak porovnávajte jednotlivé ponuky od viacerých spoločností. Len tak nájdete tú najvýhodnejšiu pôžičku.

V Banskobystrickom kraji sú k dispozícií veľmi obľúbené pôžičky bez ručenia, dokladovania príjmu, či bez registra. K peniazom sa teda môžu dostať aj nezamestnaný, ale aj tí, ktorí majú záznam v bankovom registri.

V každom okresnom meste či už je to Rimavská Sobota, Lučenec, Zvolen, Brezno a v ďalších, nájdete zastúpenie každej väčšej finančnej spoločnosti, ktorá pôsobí na Slovensku. Takto môžete porovnávať ponuky. Navštívte pobočky bankových spoločností a porovnajte ich s ponukami nebankoviek, tieto totiž v poslednej dobe lákajú klientov práve na nízke úrokové sadzby. Pôžičku vybavíte rýchlo a jednoducho.

Veľkej popularite sa tešia samozrejme aj hypotéky. Hypotéky pre mladých ponúkajú nízke úroky, a tak poskytujú možnosť ako začať bývať vo vlastnom. Výnimočné nie sú ani pôžičky na nábytok a zariadenie domácnosti.  

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Hypoúver pre podnikateľov

od 10000 € do 150000 €

Neschválili Vám Hypotéku v Banke? Ste živnostník? Ste zamestnaný v zahraničí? Potrebujete sa zbaviť nevýhodných pôžičiek? Prefinancovať inú banku alebo peniaze len tak bezúčelovo – načokoľvek?...

  • Zoltán Zárecký
  • 29.03.2013
  • Senec

Sprostredkovanie peňažnej pomoci od súkromných investorov

od 1500 € do 40000 €

Vieme pomôcť ľuďom vo finančnej tiesni,v registri či bankovom alebo nebankovom,s nedoplatkami na nájme,exekúciami,dražbami.Podmienka ručenie nehnuteľnosťou,chatou,pozemkami,podnikateľským objektom...

Vyplatíme dlhy

od 0 € do 0 €

Vlastníkom nehnuteľnusti vyplatíme exekúcie, dlhy ,nebankovky, dlh na bytovom a dražby. Vyplácame do 50percent z trhovej ceny nehnuteľnosti---následne úver .

  • Božena Mikulíková
  • 29.10.2013
  • Žilina

Vyplácanie exekúcií, nebankových úverov

od 2000 € do 1000000 €

Poskytovanie úverov aj pre problémových klientov, bez dokladovania príjmu s ručením nehnuteľnosťou. Bez poplatkov dopredu. Riešime vyplácanie exekúcií, dražieb, nebankovky, socialne, daňové, bytové...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 7 Nasledujúce »