Hotovostná pôžička 5 5 9

Hotovostná pôžička

Hotovostná pôžička je malá pôžička, ktorú je možné veľmi rýchlo vybaviť, to znamená bezručiteľa, na akýkoľvek účel, a to do niekoľkých hodín od podania žiadosti.
Online pôžičky cez internet patria dnes medzi najvyhľadávanejšie úverové produkty na trhu.Už z názvu je zrejmé, že tieto pôžičky možno vybaviť cez internet, nemusíte teda nikam chodiť.Schválenie takejto pôžičky je o pár minút, aj preto sa takýmto pôžičkám hovorí rýchle pôžičky.Takýto hotovostný úver môžete použiť na štúdium, nakupovanie, prestavby, elektroniku,dovolenku, alebo na čokoľvek iné, ide totiž o bezúčelovú pôžičku bez ručiteľa. Je možné si nastaviťjej automatickú splátku, a tak sa nemusíte obávať omeškania a prípadných sankcií. Splatnosťtakýchto pôžičiek býva od 12 až do 60 mesiacov.
Zhrňme si výhody hotovostných pôžičiek:

  • predčasné splatenie pôžičky zadarmo
  • možnosť výberu presného dátumu splátky
  • bez skrytých poplatkov
  • bez ručiteľa

Možnosť jej získania zväčša majú osoby od 18 do 65 rokov, ktorý majú čistý minimálny mesačný príjem 350 Eur.

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Pôžičky s ručením nehnutelnosťou

od 3000 € do 300000 €

Poskytujem pôžičky pre každého/ nezamestnaný,zamestnaný,MD,dôchodca,inval.dôchodca,živnostník.../-bez dokladovania príjmu,kontroly registra a poplatkov vopred.Podmienka: ručenie nehnutelnosťou!

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Najrýchlejšia pôžička

od 140 € do 1500 €

Poskytujem pôžičky,bez skúmania registrov,rýchle a jednoduché vybavenie

Pôžička pre živnostníkov a firmy

od 0 € do 0 €

Ak ste živnostník, alebo firma a potrebujete pôžičku a v banke ste nepochodili, ste na správnom mieste. Môžte si požičať od 1000 do 33 000 eur. Pritom nevychádzame zo základu dane, ale z hrubých...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 Nasledujúce »