Pôžičky - Nitriansky kraj 5 5 21

Pôžičky - Nitriansky kraj

V žiadnom väčšom meste na Slovensku dnes nie je problém požičať si potrebnú finančnú hotovosť. Trh je plný viacerých bankových aj nebankových spoločností, ktorých ponuku môžete využiť. Tieto tak reagujú na situáciu na našom trhu, aj v našich peňaženkách. Mzdy sa pohybujú v rôznych kategóriách od najnižších vo východných okresoch až po najvyššie v Bratislavskom kraji.

Platí tak, že výplata je tým nižšia, čím ďalej od Bratislavy pracujete. S výškou mesačnej mzdy však súvisia aj náklady na živobytie. I keď v Bratislave zarobíte priemerne viac ako tisíc eur, za bývanie, potraviny a dopravu zaplatíte výrazne viac ako vo východných okresoch. Cena práce sa tak postupne smerom na východ našej krajiny znižuje.

Pôžičky a úvery však vyhľadávame na celom území, aj v Nitrianskom kraji. Tu sa najväčšej popularite tešia nielen rýchle pôžičky, ale najmä hypotéky. V tomto kraji na západnom Slovensku sú totiž ceny nehnuteľností až trikrát nižšie ako v Bratislave. Z tejto skutočnosti profitujú aj ľudia, pracujúci v našom hlavnom meste. Viacerí tak využívajú relatívne nízke ceny nehnuteľností, aj blízkosť regiónu s najnižšou nezamestnanosťou na Slovensku.

V Nitre a okolí si však môžete jednoducho požičať aj oveľa nižšie sumy. Populárne sú pôžičky cez internet, sms pôžičky aj rýchle pôžičky. Nebankové inštitúcie ponúkajú v každom okresnom meste aj pôžičky pre dôchodcov, nezamestnaných, či ženy na materskej dovolenke.

Rýchli prístup k hotovosti tak máte v Topoľčanoch, Leviciach, Šali, Zlatých Moravciach aj v Komárne. Musíte si len vybrať tú správnu pôžičku. Pôsobia tú všetky finančné domy, ktoré nájdete aj v iných kútoch Slovenska.

Vyššie sumy je výhodné požičiavať najmä od bankových subjektov, ktoré ponúkajú väčšiu mieru stability. Svoje pobočky v Nitrianskom kraji majú všetky banky pôsobiace na Slovenskom trhu. Máte teda z čoho vyberať a pri porovnávaní jednotlivých ponúk môžete aj ušetriť.  

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Hypoúver pre podnikateľov

od 10000 € do 150000 €

Neschválili Vám Hypotéku v Banke? Ste živnostník? Ste zamestnaný v zahraničí? Potrebujete sa zbaviť nevýhodných pôžičiek? Prefinancovať inú banku alebo peniaze len tak bezúčelovo – načokoľvek?...

  • Zoltán Zárecký
  • 29.03.2013
  • Senec

Hypotéky a spotrebné úvery s najvýhodnejším úrokom na trhu

od 5000 € do 200000 €

Ako hypotekárny špecialisti ponúkame úvery s veľmi výhodnou úrokovou sadzbou, taktiež bez poplatku za poskytnutie úveru, bežný a úverový účet zadarmo pri splnení podmienok. Ponúkame úvery na...

Sprostredkovanie peňažnej pomoci od súkromných investorov

od 1500 € do 40000 €

Vieme pomôcť ľuďom vo finančnej tiesni,v registri či bankovom alebo nebankovom,s nedoplatkami na nájme,exekúciami,dražbami.Podmienka ručenie nehnuteľnosťou,chatou,pozemkami,podnikateľským objektom...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 7 Nasledujúce »