Nebankové pôžičky 5 5 29

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky sú určené hlavne ľuďom, ktorí majú záznam v bankovom registri, sú nezamestnaní alebo ich banky z nejakého dôvodu odmietli. Vyznačujú sa ľahšou dostupnosťou, rýchlym vybavením a nízkou byrokraciou. Na ich vybavenie vám postačí:

  • Občianský preukaz (prípadne iný doklad totožnosti)
  • Výpis z katastra nehnuteľností
  • list vlastníctva, kúpnu zmluvu nehnuteľnosti

Nebankové spoločnosti zaistia aby ich obchodný záastupca prišiel za vami a nie opačne. Vypísanie a potvrdenie žiadosti o pôžičku je doslova otázkou pár minút. Odporúčame ale dôkladne zmluvu preľtudovať a ak vaše právne znalosti na danú zmluvu nestačia poraďte sa s právnikom, chyba sa trestá vysokými úrokmi. Nebankové spoločnosti zväčša nepotrebujú poznať ani účel pôžičky (bezúčelové) a vy si tak s nimi môžete vyplatiť iné podĺžnosti, či vykryť dočasný nedostatok peňazí pre výplatou.

Druhy nebankových pôžičiek

Nebankových pôžičiek existuje veľa druhov, ale viacmenej sa od seba moc nelíšia. Sú alternatívou pre bankové pôžičky.

Treba ešte raz pripomenúť dôležitosť dôkladného preštudovania zmluvy pred jej podpisom. Rovnako dôležitý je aj samotný výber nebankovej spoločnosti. Odporúčame vyberať z pomedzi niekoľko overených, ako voliť nižší úrok ale s väčším rizikom podvodu.

Zobraziť viac →

Online SMS pôžička do 350€ bez ručiteľa a na účte do 30 minút

od 1 € do 350 €

Online SMS pôžička creditONE do 350€ a hlavne bez ručiteľa! Žiadosť podáte online a peniaze máte na účte do 30 minút od schválenia Vašej žiadosti. Je vhodná predovšetkým pre prekonanie krátkodobej...

Pôžičky na všetko bez ručiteľa

od 300 € do 3000 €

Poskytujeme pôžičky zamestnaným, dôchodcom aj invalidným a živnostníkom.

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Najrýchlejšia pôžička

od 140 € do 1500 €

Poskytujem pôžičky,bez skúmania registrov,rýchle a jednoduché vybavenie

« Predchádzajúce 1 2 3 4 8 11 14 Nasledujúce »