Pôžičky - Celá SR 5 5 9

Pôžičky - Celá SR

Možno vás zaujíma, ktoré pôžičky a úvery si môžete vybaviť v rámci celej Slovenskej republiky.Samozrejme, každý druh vyžaduje určité podmienky splnenia, ktoré závisia aj od výšky poskytnutejsumy.Podľa vašich požiadaviek, môžete vybaviť nasledovné pôžičky a úvery:
• Pôžička bez registra – výška poskytnutej sumy je zvyčajne od 250 do 6000 Eur. Jeposkytovaná na základe posúdenia bonity. Nepotrebujete predkladať žiadne potvrdenia anidoklady o výške príjmu, dokonca ani zháňať ručiteľa či ručiť nehnuteľnosťou.
• Úvery bez skúmania príjmu – úver môže byť poskytnutý do akejkoľvek výšky. Posúdeniesa vykonáva podľa individuálnych požiadaviek každého klienta, ktorý nim môže napríkladprefinancovať nevýhodné bankové úvery. Jedinou podmienkou je založenie stavebnéhosporenia, ktoré slúži ako poistka v prípade straty zamestnania.
• Pôžičky na mieru podnikateľov – bez skúmania bankových registrov. Možnosť ichzískania je aj pre živnostníkov či podnikateľov, ktorí sa nachádzajú v strate. Splatnosťtakejto pôžičky je do 48 mesiacov, je tu však možnosť rýchlejšieho splatenia.
• Hypotekárne úvery – tento druh úveru je na Slovensku poskytovaný všetkými bankami začasto veľmi výhodných podmienok. Ako bonus môžete uzavrieť výhodné sporenie pre vašedeti či dôchodcov.

Zobraziť viac →

Online SMS pôžička do 350€ bez ručiteľa a na účte do 30 minút

od 1 € do 350 €

Online SMS pôžička creditONE do 350€ a hlavne bez ručiteľa! Žiadosť podáte online a peniaze máte na účte do 30 minút od schválenia Vašej žiadosti. Je vhodná predovšetkým pre prekonanie krátkodobej...

Zbavte sa svojich dlhov

od 100 € do 10000 €

Potrebujete sa zbaviť svojich dlhov?Ste na správnom mieste.Zverte sa do našich rúk a určite odĺžime aj Vás.

Pôžičky s ručením nehnutelnosťou

od 3000 € do 300000 €

Poskytujem pôžičky pre každého/ nezamestnaný,zamestnaný,MD,dôchodca,inval.dôchodca,živnostník.../-bez dokladovania príjmu,kontroly registra a poplatkov vopred.Podmienka: ručenie nehnutelnosťou!

Svet bez dlhov

od 1 € do 100000 €

Problémy so splácaním? Trápia vás dlhy? Hrozí vám exekúcia alebo ju už máte? Všetko sa dá riešiť, ak prídete včas! Konzultácia zadarmo. Najnižšie poplatky. Profesionálne riešenie. Neváhajte a...

Zmenka

od 2000 € do 200000 €

Poskytujem uvery na zmenku,viac info emailom.Poprosime pri ziadani o uver napisat Cele meno,rodne cislo a vysku uveru.

« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 8 10 Nasledujúce »