Pôžičky do 25€ 5 5 20

Pôžičky do 25€

Občas sa stane, že aj napriek snahe, jednoducho chýbajú peniaze tesne pred výplatou. Neznamená to, že neviete hospodáriť, len sa vyskytli nečakané situácie, ktoré bolo nutné riešiť. Aj v prípade, že Vám chýba len malá hotovosť, nemusíte hladovať ani otravovať blízkych. Občas sa to predsa stane každému.

Chýbajúce peniaze na účte, či prázdnu peňaženku doplnia pôžičky. Obľúbené sú najmä pôžičky, ktoré poskytnú aj niekoľko stoviek eur, no tieto sú zbytočné ak o pár dní očakávate výplatu.

Pomôcť preklenúť toto krátke obdobie môžu aj tzv. mikro-pôžičky. Požičiate si tak len pár potrebných eur do najbližšej výplaty. Ak potrebujete práve takúto nízku hotovosť, máte možnosť výberu rovnako ako pri vyšších sumách. Takéto pôžičky však majú výhodu najmä v jednoduchom vybavení. Postačuje Vám internet alebo mobil. Často stačí vyplniť formulár, alebo len zaslať sms, a peniaze môžete mať takmer okamžite.

Vďaka takýmto nízkym sumám ich môžeme zaradiť do krátkodobých pôžičiek. To znamená, že si hotovosť požičiate rýchlo a jednoducho a rovnako rýchlo ich aj splatíte. Spravidla sa splatnosť týchto mikro-pôžičiek pohybuje v rozmedzí niekoľkých dní, či týždňov. Výhodou je tiež, že nepotrebujete ručiteľa ani potvrdenie o príjme.

Pohodlne tak vykryjete pár dní k najbližšej výplate.  

Zobraziť viac →

Ferratum rýchla pôžička

od 25 € do 350 €

Rýchle pôžičky od renomovanej spoločnosti Ferratum až do 350 €. Peniaze pre Vás ihneď a diskrétne.

Riešenie dlhov

od 1 € do 25000 €

Dostali ste sa do dlhovej špirály? Ponúkame pomoc pri riešení dlhov.

Pôžička od 50 € do 30 000€

od 50 € do 30000 €

Požičiame Vám, nepreverujeme bankové registre, pôžička je určená pre zamestnaných, nezamestnaných,živnostníkov,podnikateľov a firmy.Vieme poskytnúť pôžičku aj dlžníkom, a klientom ktorý majú dražbu...

Živnostenské úvery- Smile pôžička!

od 500 € do 10000 €

Úvery bez rizika pre živnostníkov a podnikateľov s najvýhodnejším riešením overené stovkami spokojných klientov. Ponúkame rôzne typy úverov, kde si skutočne vyberiete taký, ktorý vám najviac...

  • ASM Consulting service
  • 03.04.2016
  • Žilina