Pôžičky - Žilinský kraj 5 5 26

Pôžičky - Žilinský kraj

Žilinský kraj nepatrí ani k najväčším, ale ani k najhustejšie obývaným krajom Slovenska. Avšak aj napriek tomu tu nájdete zastúpenie všetkých väčších i menších finančných spoločností. Najmä jeho severné okresy patria síce k bohatým na krásnu prírodu, ale k tým chudobnejším na pracovné príležitosti.

Ak teda potrebujete požičať väčšiu či menšiu sumu peňazí máte z čoho vyberať. Ani tu nie je jednoduché, našetriť potrebnú sumu na vlastné bývanie či rekonštrukciu, a tak nájdete najmä vo väčších mestách zastúpenie hneď niekoľkých bánk či „požičovní“, ktoré Vám ochotne pomôžu tento problém vyriešiť.

Pôžičky na auto či zariadenie domu sa stali aj tu populárnou možnosťou ako si doprať to, na čo by sme inak šetrili aj rok. Úvery poskytujú banky v každom väčšom okresnom meste. Aj pôžičky môžete vybaviť v Ružomberku, Martine, Bytči, Dolnom Kubíne ale aj Liptovský Mikuláš ponúka niekoľko možností. Vo všeobecnosti platí, že čím väčšie mesto, tým väčší výber produktov, ale aj poskytovateľov. V Žilinskom kraji však aj okresné mestá ponúkajú širokú škálu pôžičiek a úverov, rovnako ako Žilina.

Ako vybaviť pôžičku Vám ochotne poradie na ktorejkoľvek pobočke, kde pomôžu aj s vypísaním potrebných dokumentov. Často totiž stačí vypísať len formulár pre žiadosť, ktorý však nie je vždy zrozumiteľný. Ak máte problém, pokojne požiadajte o pomoc pracovníkov banky či inej finančnej spoločnosti, od ktorej si chcete požičať.

Zväčša si ľudia aj v Žilinskom kraji požičiavajú väčšie sumy, na bývanie. Na popularite však získavajú aj rýchle pôžičky, ktoré síce predstavujú nižšiu sumu, ale výhodou je jej rýchle získanie kedy často stačí aj len jeden deň. Nižšiu sumu, ktorá chýba v rodinnom rozpočte tak ľahko získate, a rovnako ľahko aj splatíte, keďže stačí počkať na ďalšiu výplatu. Najvyhľadávanejšie sú online pôžičky, študentské pôžičky, ale aj pôžičky pre ženy na materskej a dôchodcov.

Široký výber rôznych pôžičiek ale aj úverov či hypoték nájdete nielen v krajskom meste, ale aj v každom okrese. Dostupné sú aj americké hypotéky, či hypotéky na kúpu alebo zariadenie domácnosti.  

Zobraziť viac →

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Hypoúver pre podnikateľov

od 10000 € do 150000 €

Neschválili Vám Hypotéku v Banke? Ste živnostník? Ste zamestnaný v zahraničí? Potrebujete sa zbaviť nevýhodných pôžičiek? Prefinancovať inú banku alebo peniaze len tak bezúčelovo – načokoľvek?...

  • Zoltán Zárecký
  • 29.03.2013
  • Senec

zbavte sa svojich starých a drahých pôžičiek, kariet a úverov

od 0 € do 0 €

Zbavte sa svojich drahých úverov a zmeňte ich za jeden s úrokom od 6,99%, pri ručením nehnuteľnosti od 1,69% .

Sprostredkovanie peňažnej pomoci od súkromných investorov

od 1500 € do 40000 €

Vieme pomôcť ľuďom vo finančnej tiesni,v registri či bankovom alebo nebankovom,s nedoplatkami na nájme,exekúciami,dražbami.Podmienka ručenie nehnuteľnosťou,chatou,pozemkami,podnikateľským objektom...

Vyplatíme dlhy

od 0 € do 0 €

Vlastníkom nehnuteľnusti vyplatíme exekúcie, dlhy ,nebankovky, dlh na bytovom a dražby. Vyplácame do 50percent z trhovej ceny nehnuteľnosti---následne úver .

  • Božena Mikulíková
  • 29.10.2013
  • Žilina
« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 Nasledujúce »