Pôžičky pre živnostníkov 5 5 13

Pôžičky pre živnostníkov

Ak aj vy patríte do skupiny ľudí, ktorí podnikajú určite dobre viete, že život živnostníka nie je vždy až taký ružový. Finančná kríza postihla asi každého a výnimkou nie sú ani živnostníci. Ak sa aj vy nachádzate v situácii, kedy potrebujete financie na zlepšenie vášho podnikania, jednou z možností, ktorú môžete využiť je aj pôžička pre živnostníkov. Pôžičky pre živnostníkov majú veľmi široké pole pôsobnosti. Pôžičky pre živnostníkov je možné využiť na preklenutie ťažkého obdobia v podnikaní a rovnako tak sa dá jednoducho použiť aj na rozšírenie podnikania. Živnostníci najčastejšie potrebujú peniaze na financovanie dvoch druhov potrieb. Tou prvou potrebou je nutnosť dlhodobých investícii a druhá potreba je financovanie prevádzkovej činnosti. Podľa toho aj pôžičky pre živnostníkov členíme a teda na:

  • Dlhodobé pôžičky, ktoré predstavujú investičný charakter
  • Krátkodobé pôžičky, ktoré sú poskytované na prevádzkovú činnosť

Pôžička pre živnostníkov je určená najmä pre podnikateľov, ktorí si potrebujú požičať menšiu sumu peňazí. Takéto pôžičky vám poskytne každá banka a rovnako rýchlo ich získate aj od nebankových spoločností. Ak sa rozhodnete pre nebankovú spoločnosť, stavte radšej na známu spoločnosť, ktorá už má na Slovensku vybudované meno. Predídete tak zbytočným nepríjemnostiam. Pôžičky pre živnostníkov sú obvykle veľmi individuálnou záležitosťou, pretože každá takáto pôžička predstavuje pre banku iný stupeň rizika a výnosu. Preto k nim banky pristupujú veľmi individuálne. Pre kladné vybavenie pôžičky pre podnikateľov budete okrem bežných dokladov potrebovať aj:

  • daňové priznanie, zvyčajne za obdobie niekoľkých rokov
  • potvrdenie o bezdĺžnosti voči štátnym inštitúciám
  • najmä pri vyšších pôžičkách budete potrebovať aj podnikateľský plán a zámer na využitie finančných prostriedkov z pôžičky

Výhody pôžičky pre živnostníkov:

  • pomerne rýchle vybavenie bez zbytočného papierovania
  • účel pôžičky – môžete ju použiť tak na preklenutie ťažkého obdobia, ako aj na rozšírenie podnikania

Zobraziť viac →

Zbavte sa svojich dlhov

od 100 € do 10000 €

Potrebujete sa zbaviť svojich dlhov?Ste na správnom mieste.Zverte sa do našich rúk a určite odĺžime aj Vás.

Pôžičky na všetko bez ručiteľa

od 300 € do 3000 €

Poskytujeme pôžičky zamestnaným, dôchodcom aj invalidným a živnostníkom.

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 8 12 15 Nasledujúce »