Pôžičky bez registra 5 5 20

Pôžičky bez registra

Pôžičky bez registra sú momentálne na vzostupe. Je to spôsobené tým, že stále viac a viac žiadateľov o pôžičky alebo leasing končí so záznamom v bankovom registri. Bankový register spravuje nezávislá inštitúcia, ktorá vedie záznamy o všetky schválených, zamietnutých pôžičkách, leasingoch, úveroch. Okrem nich sa v registri ocitnú hlavne ľudia so záznamom s oneskoreným splácaním pôžičky, prípadne dlžníci. Takýto ľudia majú potom minimálnu šancu na vybavenie klasickej pôžičky cez bankový sektor a tu prichádzajú na rad nebankovky. Inštitúcia tento register zdieľa s bankami, leasingovými a ďalšími finančnými spoločnosťami.

Pôžičky bez nahliadnutia do bankového registra sú určené pre neplatičov a skrátka pre ľudí so záznamom v ňom. Táto výhoda je vykúpena vyšším úrokom a tiež vyššími zriaďovacími poplatkami. Vybavenie je promptné (aj do 24 hodín). Zriadiť sa dajú aj cez internet alebo cez mobil. Ich obdobie je v rozmedzí rokov, väčšinou do 5 rokov. Zhrnutie výhod:

  • Aj so záznamom v bankovom registri
  • Bez ručiteľa
  • Vysoké limity pôžičky
  • Bezúčelová pôžička
  • Vybavenie aj do 24 hodín
  • Bez dokladovania výšky o príjme

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Zbavte sa svojich dlhov

od 100 € do 10000 €

Potrebujete sa zbaviť svojich dlhov?Ste na správnom mieste.Zverte sa do našich rúk a určite odĺžime aj Vás.

Pôžičky s ručením nehnutelnosťou

od 3000 € do 300000 €

Poskytujem pôžičky pre každého/ nezamestnaný,zamestnaný,MD,dôchodca,inval.dôchodca,živnostník.../-bez dokladovania príjmu,kontroly registra a poplatkov vopred.Podmienka: ručenie nehnutelnosťou!

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Svet bez dlhov

od 1 € do 100000 €

Problémy so splácaním? Trápia vás dlhy? Hrozí vám exekúcia alebo ju už máte? Všetko sa dá riešiť, ak prídete včas! Konzultácia zadarmo. Najnižšie poplatky. Profesionálne riešenie. Neváhajte a...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 7 10 13 Nasledujúce »