Pôžička na auto 5 5 22

Pôžička na auto

Vlastniť automobil sa v súčasnosti stáva už samozrejmosťou pre každého podnikateľa ale aj bežného človeka. Nie každý sa však nachádza v situácii, keď má dostatok vlastných finančných zdrojov na kúpu vytúženého auta. Našťastie existujú spôsoby ako sa k svojmu vlastnému autu dopracovať. Ak je pre váš život alebo zamestnania automobil skutočne potrebný, alebo si len chcete splniť svoj sen, no nemáte dostatok vlastných financií na jeho kúpu môžete si vybrať zo širokej ponuky pôžičiek na auto, ktoré poskytujú banky ako aj nebankové spoločnosti. Prostredníctvom pôžičky na auto si budete môcť zaobstarať auto pomerne rýchlo a bez peňazí. Banky vám poskytnú úver až do výšky celkovej hodnoty auta a vy tak nebudete potrebovať žiadne vlastné zdroje.

Tento produkt poskytujú banky a nebankové spoločnosti na kúpu nového ale aj ojazdeného auta podľa vašich predstáv. A to tak na Slovensku ako aj v zahraničí. Výška úveru závisí od hodnoty kupovaného auta. Úver sa spláca v pravidelných mesačných splátkach, v rovnakej výške počas celej doby splatnosti.

Hlavnou výhodou pôžičky na auto v porovnaní s leasingom je vlastníctvo auta. Pri financovaní úverom sa kupujúci stáva majiteľom auta ihneď. V prípade leasingu je to až po uplynutí leasingovej zmluvy. Do splatenia splátok je majiteľom auta leasingová spoločnosť. Dĺžka leasingu býva spravidla 3 - 5 rokov a po túto dobu si automobil prakticky prenajímate. Tento typ je typický najmä pre nové drahšie autá.

Zobraziť viac →

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

zbavte sa svojich starých a drahých pôžičiek, kariet a úverov

od 0 € do 0 €

Zbavte sa svojich drahých úverov a zmeňte ich za jeden s úrokom od 6,99%, pri ručením nehnuteľnosti od 1,69% .

Pôžička pre živnostníkov a firmy

od 0 € do 0 €

Ak ste živnostník, alebo firma a potrebujete pôžičku a v banke ste nepochodili, ste na správnom mieste. Môžte si požičať od 1000 do 33 000 eur. Pritom nevychádzame zo základu dane, ale z hrubých...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 8 10 Nasledujúce »