Poskytujem pôžičku

Ak ste poskytovateľom pôžičky ste na správnom mieste. Môžete osloviť desiatky až tisícky ľudí s vašími finančnými produktami. Základné funkcie portálu sú zdarma (počet zobrazení pôžičky, počet kontaktovaní cez náš portál), ale pripravili sme pre Vás niekoľko doplnkových možností, ako pritiahnúť ľudí k vášmu inzerátu:

  1. Rozšírený profil - pridajte viac informácií o sebe, kontaktné údaje (mobil, mail), vložte si logo spoločnosti, pridajte si www stránku a iné. Bez profilu sa pri Vašom inzeráte zobrí iba popis a meno zadávateľa.
  2. Doporučujeme - v pravej časti stránky sa nachádza box s max. 10 pozíciami, ktoré zobrazia odkaz na váš inzerát a to na všetkých podstránkach webu. Získate tak podstatne viac zobrazení inzerátu ako iní poskytovatelia.
  3.  Topovanie - táto funkcia vám umožní zvýrazniť inzerát grafickou značkou "TOP". Zároveň sa bude zobrazovať na popredných miestach v kategoriách, ktoré si vyberiete. Čím viac topov na konkrétny inzerát použijete, tým vyššie bude. Takto sa môžete "pretopovať" až na 1. miesto vo vybraných kategóriách. Ak sa v danej kategórii TOP pôžička ešte nenachádza, bude vami natopovaná pôžička úplne prvá.

Registráciou si vytvoríte vlastný profil, kde môžete jednoducho spravovať vaše inzeráty, doplnkové služby a vaše údaje. Časom pribudnú štatistiky a ďalšie zaujímave služby.

Zobraziť viac →

Pre pridanie ponuky pôžičky musíte byť prihlásený. Prihláste sa alebo registrujte.