Pôžička na štúdium 5 5 5

Pôžička na štúdium

Veľa bánk podporuje okrem bežných klientov a podnikateľov aj študentov. Práve pôžičky na štúdium sú veľmi vyhľadávanými kategóriami pôžičiek. Takmer každá banka ich zaiste ponúka. Veľmi často sa porovnávajú pôžičky na štúdium poskytované v bankových a nebankových subjektoch, no ich rozdiely sú minimálne.

Niektoré banky ponúkajú veľmi výhodné pôžičky pre študentov. Tieto pôžičky majú veľmi výhodnú a atraktívnu úrokovú sadzbu, možnosť jej získania už v prvom ročníku štúdia, na financovanie denného i diaľkového štúdia. Čerpať ju možno jednorázovo alebo v priebehu celého štúdia.

Dokonca je možný i odklad splátok. Pôžičky sa veľmi ľahko vybavujú a ich splácanie je možné až po dokončení štúdia, teda keď sa študent zamestná. Samozrejme, všetky banky vyžadujú doklad o štúdiu na vysokej škole, jednou z podmienok je aj jej zabezpečenie ručiteľom, ktorý musí mať pravidelný mesačný príjem. Pokiaľ však študent má nejaký príjem, ručiteľ možno nebude potrebný.

Zobraziť viac →

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Pôžička pre živnostníkov a firmy

od 0 € do 0 €

Ak ste živnostník, alebo firma a potrebujete pôžičku a v banke ste nepochodili, ste na správnom mieste. Môžte si požičať od 1000 do 33 000 eur. Pritom nevychádzame zo základu dane, ale z hrubých...

Pôžičky bez ručenia a registra

od 2000 € do 25000 €

Ak potrebujete vyšší obnos peňazí, neváhajte a kontaktujte nás. Kontakt je nezáväzný, telefonicky, ale aj mailom.

NESKÚMAME REGISTRE ANI PRIJEM

od 1500 € do 25000 €

Pôžičky od sumy 1500€ Pôžičky na čokoľvek, bez dokladovania účelu. Vyplatíme Vaše dlhy ,exekúcie, ťarchy K vybaveniu stačí len pár dokladov. Peniaze už do 24 hodín. Urýchlené čerpanie. ZÁBEZPEKA-...

Rýchle pôžičky bez poplatkov vopred!

od 1000 € do 5000 €

Poskytujeme bezúčelové pôžičky v sume 1000 - 5000 Eur, žiadne poplatky vopred! Pôsobíme iba na západnom a strednom Slovensku.

  • Slovenská pôžičkáreň
  • 21.01.2014
  • Trnava
« Predchádzajúce 1 2 3 4 6 7 Nasledujúce »