Pôžičky od 1000€ do 5000€ 5 5 12

Pôžičky od 1000€ do 5000€

Ak potrebujete väčšiu hotovosť, či už na kúpu, opravu auta, alebo na čokoľvek iné, máte z čoho vyberať. Bežne vybavíte pôžičky aj do 5000 € v každom väčšom meste, samozrejmosťou sú aj na internete. Takéto hotovosti ponúkajú aj banky, avšak tie majú prísnejšie pravidlá na to, aby ste takúto pôžičku získali.

Dostupnejšie sú tak najmä nebankové pôžičky. Tie vybavíte jednoducho aj cez internet a nemusíte dokladovať účel použitie. Nahliadanie do registra, ale aj ručenie závisí na poskytovateľovi. Takúto pôžičku môžu získať aj študenti, výhodné podmienky im však ponúkajú najmä banky.

Pôžičky do 5000 € sú určené aj pre podnikateľov, či živnostníkov. Vybavíte ich aj na rozbehnutie podnikania a sú vhodné najmä pre menšie firmy. Nebankové spoločnosti naviac nenahliadajú do registra, a tak sú tieto pôžičky dostupné širokej verejnosti.

Splátky sú realizované mesačnými úhradami od 1 do 2 rokov. U niektorých poskytovateľov nepotrebujete ani ručiteľa, preveria si však Váš príjem. Ak splníte stanovené podmienky, zväčša vybaveniu nič nestojí v ceste a tieto peniaze môžete mať aj veľmi rýchlo.

Takéto vyššie sumy však nie sú vhodné na pokrytie bežných výdavkov domácnosti, využiť ich môžete napríklad na opravu auta, rozbehnutie vlastného podnikania alebo na iný, nevyhnutný účel.

Spoločností, ktoré Vám poskytnú takúto sumu je hneď niekoľko, vyberajte však na základe dobrého mena spoločnosti a nie len podľa zdanlivej úspory pri čerpaní pôžičky.  

Zobraziť viac →

Pôžička zaručená nehnuteľnosťou

od 1500 € do 30000 €

Poskytujeme požičky zaistené nehnuteľnosťou od 1500 do 30 000 Eur. V prípade ak splnate podmienky rýchle čerpanie, do 24hod. Informácie mailom.

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Pôžička pre Vás

od 0 € do 0 €

Potrebujete vyriesit necakane zivotne situacie a vykryt necakane zivotne potreby? Potrebujete surne peniaze a neviete na koho sa obratit? Sme tu pre Vas. Jednoducha pozicka bez rucenia s rychlym...

Potrebujete ozaj výhodnú požicku?

od 0 € do 0 €

Úvery pre firmy a podnikateľov aj pre opatrovateľky v zahraničí, obchodných zástupcov, slobodné povolania bez ŽL pôsobíme na celom Slovensku Podnikáte a potrebujete požičať? Neuspeli...

« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 7 9 Nasledujúce »