Pôžičky do 24 hodín 5 5 11

Pôžičky do 24 hodín

Množstvo ľudí sa už určite ocitlo v situácií kedy potrebovali urgentne požičať určité množstvo peňazí. Vybaviť a skutočne poskytnúť peniaze do druhého dňa zabezpečujú pôžičky do 24 hodín. Tieto pôžičky poskytujú bankové a aj nebankové spoločnosti. Pôžičky do 24 hodín je možné označiť aj ako spotrebiteľský úver. Ten býva veľmi často ponúkaný priamo v obchodoch, najčastejšie s nábytkom alebo elektronikou, pričom sa na mieste uzavrie zmluva o pôžičke, zákazník uhradí iba časť peňazí a zostatok sa spláca postupne v mesačných splátkach.

Nebankové spoločnosti v súčasnosti vo veľkej miere vybavujú pôžičky do 24 hodín a patria k najvyužívanejším produktom tohto sektora. Veľkou výhodou týchto pôžičiek je pohodlie a rýchlosť akou je možné ich dosiahnuť. Veľmi obľúbenou sa stalo podanie žiadosti o pôžičku telefonicky, prípadne online formou cez internet. Týmto pôžičkám napomáha v ich rýchlosti aj fakt, že nebývajú podmienené ručiteľom. Keď sa zákazník dostane k peniazom, môže ich použiť podľa svojej vôle, pretože tieto pôžičky sú vo svojej podstate bezúčelové. Tak ako všetko má svoje výhody a nevýhody, tak aj tento druh pôžičiek okrem výhod má aj nevýhody, medzi ktoré patrí hlavne vyššia úroková sadzba a vyššie poplatky.

Iba pár mesiacov späť k nám dorazila úplne nová možnosť ako si požičať. Ide o pôžičku cez SMS, ktorej sa hovorí aj ako fínska pôžička. Táto pôžička uzrela svetlo sveta v škandinávskych krajinách a okamžite si získala desaťtisíce spokojných zákazníkov po celej Európe. V súčasnosti je možné pôžičku cez SMS vyskúšať aj na slovenskom trhu. Ide o veľmi jednouchý a rýchly postup. Je potrebné iba vyplniť formulár s Vašimi údajmi, výšku požadovanej sumy, ktorá Vám bude poslaná poštovou poukážkou a číslo bankového účtu. Týmto spôsobom budete mať peniaze v ruke do niekoľkých hodín od schválenia Vašej žiadosti.

Zobraziť viac →

Online SMS pôžička do 350€ bez ručiteľa a na účte do 30 minút

od 1 € do 350 €

Online SMS pôžička creditONE do 350€ a hlavne bez ručiteľa! Žiadosť podáte online a peniaze máte na účte do 30 minút od schválenia Vašej žiadosti. Je vhodná predovšetkým pre prekonanie krátkodobej...

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Uver na čokoľvek do 20 000

od 600 € do 20000 €

Potrebujete peniaze na čokoľvek?Jednoduché a rýchle pôžičky od 600 do 20 000 eur. bez poplatkov,bez ručiteľa.

  • Roberta Bendikova
  • 07.10.2013
  • Poprad
« Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 8 Nasledujúce »