Pôžičky od 25€ do 100€ 5 5 5

Pôžičky od 25€ do 100€

Zväčša ak siahame po pôžičke, či už v banke alebo u nebankovej spoločnosti, požičiavame si vyššie sumy. Najčastejšie takto financujeme vlastné bývanie, či rekonštrukciu. Požičať sa však dajú aj oveľa nižšie sumy.

Ak potrebujete požičať len 100€, maté taktiež niekoľko možností. Výhodou takýchto pôžičiek je rýchla dostupnosť a možnosť rovnako rýchleho splatenia, avšak úrokové sadzby sú podstatne vyššie, ako pri požičaní vyššej sumy.

Takéto pôžičky vybavíte zväčša veľmi rýchlo, a to prostredníctvom internetu alebo cez sms. Tieto pôžičky však ponúkajú najmä spoločnosti, ktoré sa špecializujú na takéto nižšie sumy. Avšak sumu, ktorú Vám poskytnú určuje najmä to, či ste si už od tejto spoločnosti požičali. S každou ďalšou pôžičkou tak rastie aj suma, ktorú Vám poskytnú.

Pôžičky do 100€ sú určené najmä na rôzny účel, ideálne sú na pokrytie drobných nepredvídateľných výdavkov a zväčša ju môžete splatiť už do niekoľkých dní, maximálne sa však doba splatnosti pohybuje okolo jedného mesiaca.

Ak potrebujete neodkladne drobnú hotovosť, nerozhodujte sa bezhlavo len preto, že ide o nižšiu sumu. Porovnajte aj viaceré ponuky a vyberte tú, ktorá ponúka najvýhodnejší úrok.  

Zobraziť viac →

Online SMS pôžička do 350€ bez ručiteľa a na účte do 30 minút

od 1 € do 350 €

Online SMS pôžička creditONE do 350€ a hlavne bez ručiteľa! Žiadosť podáte online a peniaze máte na účte do 30 minút od schválenia Vašej žiadosti. Je vhodná predovšetkým pre prekonanie krátkodobej...

Ferratum rýchla pôžička

od 25 € do 350 €

Rýchle pôžičky od renomovanej spoločnosti Ferratum až do 350 €. Peniaze pre Vás ihneď a diskrétne.

Riešenie dlhov

od 1 € do 25000 €

Dostali ste sa do dlhovej špirály? Ponúkame pomoc pri riešení dlhov.

Pôžička od 50 € do 30 000€

od 50 € do 30000 €

Požičiame Vám, nepreverujeme bankové registre, pôžička je určená pre zamestnaných, nezamestnaných,živnostníkov,podnikateľov a firmy.Vieme poskytnúť pôžičku aj dlžníkom, a klientom ktorý majú dražbu...

Živnostenské úvery- Smile pôžička!

od 500 € do 10000 €

Úvery bez rizika pre živnostníkov a podnikateľov s najvýhodnejším riešením overené stovkami spokojných klientov. Ponúkame rôzne typy úverov, kde si skutočne vyberiete taký, ktorý vám najviac...

  • ASM Consulting service
  • 03.04.2016
  • Žilina
« Predchádzajúce 1 2 Nasledujúce »