Požičky pre podnikateľov 5 5 12

Požičky pre podnikateľov

Keďže ide pri podnikateľských pôžičkách o väčšie peniaze ako pri bežných pôžičkách, líšia sa aj podmienky pre ích získanie. Niektorí podnikatelia už pri založení sro myslia na pôžičku, a preto skôr ako založenie novej spoločnosti zvolia kúpu predzaloženie s.r.o. tzv. ready made sro. Takáto spoločnosť má svoju históriu, čo je pre banky dôležité. Pôžičky pre podnikateľov poskytujú ako bankové, tak nebankové spoločnosti.

Pôžičky pre podnikateľov z bankového sektoru

Ako sa písalo vyššie, jednou z podmienok bánk pre poskytnutie pôžičky býva nielen niekoľkoročná história spoločnosti, ale môžu pôžadovať aj kladné hospodárenie spoločnosti. Ďalšou podmienkou môže byť bezpohľadávkový stav štátu voči firme (či už dane alebo odvody) a čistý záznam v bankovom registri. Ak spoločnosť spĺňa tieto a niektoré ďalšie podmienky môže jej byť poskytnutá účelová pôžička. Pred krízou boli banky voľnejšie vo svojích pravidlách a získať pôžičku nebol až taký problém, teraz sa karta obrátila a podnikateľské pôžičky (nižšie limity) poskytujú skôr nebankové spoločnosti.

Pôžičky pre podnikateľov z nebankového sektoru

Pôžička od nebankových spoločností má hneď nieľko výhod, ktoré sú vykúpené vyšším úrokom. Nebankovky sa uspokoja aj s niekoľkomesačnou históriou spoločnosti, nevyžadujú ani príliž vysoké zisky a nevadí im ani záznam v bankovom registri. Podnikateľké pôžičky sa pohybujú v rozmedzí od niekoľkých stovák € až po tisíce €. Čím väčší zisk, históriu a zázemie spoločnosť má, tým vyššiu pôžičku môže dostať. Nebankové spoločnosti občasne poskytnú aj bezúčelovú pôžičku.

Zobraziť viac →

Zbavte sa svojich dlhov

od 100 € do 10000 €

Potrebujete sa zbaviť svojich dlhov?Ste na správnom mieste.Zverte sa do našich rúk a určite odĺžime aj Vás.

Najlepšia pôžička

od 500 € do 33000 €

Podmienky: Zamestnany na dobu neurcitu alebo dochodca aj invalidny alebo zivnostnik. Mali by ste mat viac ako 26 rokov inak potrebujete rucitela. Vybavujeme iba Trenciansky, Trnavsky a...

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchla pôžička do 1700 €

od 200 € do 1700 €

Ponúkame pôžičky pre zamestnaných, mamičky na MD, SZČO, dôchodcov. Bez polatkov a ručenia. Peniaze hneď pri podpise zmluvy priamo u Vás doma.

Hypoúver pre podnikateľov

od 10000 € do 150000 €

Neschválili Vám Hypotéku v Banke? Ste živnostník? Ste zamestnaný v zahraničí? Potrebujete sa zbaviť nevýhodných pôžičiek? Prefinancovať inú banku alebo peniaze len tak bezúčelovo – načokoľvek?...

  • Zoltán Zárecký
  • 29.03.2013
  • Senec
« Predchádzajúce 1 2 3 4 8 11 14 Nasledujúce »