Pôžičky ihneď na ruku 5 5 9

Pôžičky ihneď na ruku

Veľká časť záujemcov o pôžičku chce peniaze ihneď. V bankovom sektore, ale platia prísne pravidlá a žiadateľ si tak prejde dlhým procesom overovania bonitnosti, omeškaných splátok a žiadostí o úvery. Jediná možnosť ako sa dostať rýchlo k peniazom sú súkromní veritelia a nebankové spoločnosti. Pri pôžičke s peniazmi "na ruku" si nebankové spoločnosti vyžiadajú aspoň dva doklady a to potvrdenie o výske príjmu alebo od veriteľa a výpis z účtu za posledných pár mesiacov. Keďže ide o veľmi rýchlu pôžičku neplatia klasické pravidlá rýchlych pôžičiek, kde nie je nutný ani veriteľ, ani nahliadanie do registra, či iná forma ručenia.

Celý proces od žiadosti až po vyplatenie peňazí na ruku je rýchly a jednoduchý. Stači vypísať žiadosť (najlepšie priamo cez internet) odoslať a po schválení si prídete po peniaze a podpísať právne záväznú zmluvu a vopred jasnými podmienkami. Pred podpisom máte istotu schválenia, pretože poskytovateľ mal dostatok času na to aby si vás preveril a zvážil riziká. Pred podpísaním zmluvy máte istotu jasných podmienok bez skrytých poplatkov, navýšení a pokút. Ide hlavne o pôžičky menšieho rozsahu a preto sú tieto požičky ľahko a hromadne dostupné pre všetkých. Ak potrebujete pôžičku vyššej čiastky, treba žiadať inú formu úverov.

Zobraziť viac →

Potrebujete ozaj výhodnú požicku?

od 0 € do 0 €

Úvery pre firmy a podnikateľov aj pre opatrovateľky v zahraničí, obchodných zástupcov, slobodné povolania bez ŽL pôsobíme na celom Slovensku Podnikáte a potrebujete požičať? Neuspeli...

Uver na čokoľvek do 20 000

od 600 € do 20000 €

Potrebujete peniaze na čokoľvek?Jednoduché a rýchle pôžičky od 600 do 20 000 eur. bez poplatkov,bez ručiteľa.

  • Roberta Bendikova
  • 07.10.2013
  • Poprad

Pôžičky na splatenie dlhov, exekúcií

od 5000 € do 150000 €

Vyplatíme Vaše nevýhodné dlhy, pôžičky, exekúcie, zostane Vám jeden úver. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou - dom/byt (môže byť založená príp. s exekúciami). Iba západné a stredné Slovensko.

Rýchle pôžičky bez poplatkov vopred!

od 1000 € do 5000 €

Poskytujeme bezúčelové pôžičky v sume 1000 - 5000 Eur, žiadne poplatky vopred! Pôsobíme iba na západnom a strednom Slovensku.

  • Slovenská pôžičkáreň
  • 21.01.2014
  • Trnava

Riešenie dlhov

od 1 € do 25000 €

Dostali ste sa do dlhovej špirály? Ponúkame pomoc pri riešení dlhov.