Pôžičky do 24 hodín Košice 5 5 23

Pôžičky do 24 hodín Košice

Množstvo ľudí sa už určite ocitlo v situácií kedy potrebovali urgentne požičať určité množstvo peňazí. Vybaviť a skutočne poskytnúť peniaze do druhého dňa zabezpečujú pôžičky do 24 hodín. Tieto pôžičky poskytujú bankové a aj nebankové spoločnosti. Pôžičky do 24 hodín je možné označiť aj ako spotrebiteľský úver. Ten býva veľmi často ponúkaný priamo v obchodoch, najčastejšie s nábytkom alebo elektronikou, pričom sa na mieste uzavrie zmluva o pôžičke, zákazník uhradí iba časť peňazí a zostatok sa spláca postupne v mesačných splátkach.

Nebankové spoločnosti v súčasnosti vo veľkej miere vybavujú pôžičky do 24 hodín a patria k najvyužívanejším produktom tohto sektora. Veľkou výhodou týchto pôžičiek je pohodlie a rýchlosť akou je možné ich dosiahnuť. Veľmi obľúbenou sa stalo podanie žiadosti o pôžičku telefonicky, prípadne online formou cez internet. Týmto pôžičkám napomáha v ich rýchlosti aj fakt, že nebývajú podmienené ručiteľom. Keď sa zákazník dostane k peniazom, môže ich použiť podľa svojej vôle, pretože tieto pôžičky sú vo svojej podstate bezúčelové. Tak ako všetko má svoje výhody a nevýhody, tak aj tento druh pôžičiek okrem výhod má aj nevýhody, medzi ktoré patrí hlavne vyššia úroková sadzba a vyššie poplatky.

Iba pár mesiacov späť k nám dorazila úplne nová možnosť ako si požičať. Ide o pôžičku cez SMS, ktorej sa hovorí aj ako fínska pôžička. Táto pôžička uzrela svetlo sveta v škandinávskych krajinách a okamžite si získala desaťtisíce spokojných zákazníkov po celej Európe. V súčasnosti je možné pôžičku cez SMS vyskúšať aj na slovenskom trhu. Ide o veľmi jednouchý a rýchly postup. Je potrebné iba vyplniť formulár s Vašimi údajmi, výšku požadovanej sumy, ktorá Vám bude poslaná poštovou poukážkou a číslo bankového účtu. Týmto spôsobom budete mať peniaze v ruke do niekoľkých hodín od schválenia Vašej žiadosti.

Zobraziť viac →

Jednoduchá pôžička

od 300 € do 5000 €

Jednoduchá pôžička je tu pre zamastnaných,dôchodcov,živnostníkov.Splátka 1krát mesačne,možnosť predčasného splatenia.Diskrétne a rýchle vybavenie.

  • Kanderková Viera
  • 28.01.2013
  • Košice

Rýchle pôžičky.

od 600 € do 20000 €

Rýchle pôžičky, aj do 24 hodín.

Poskytujem požičku

od 100 € do 10000 €

Poskytujem požičky aj pre zadlžených..požičky su vyplacane do 6 hodin na učet

Overené pôžičky 2016

od 3000 € do 200000 €

Ponúkame vám nebankové pôžičky od popredných spoločností na slovenskom trhu. Stačí si vybrať pôžičku, podľa parametrov, ktoré vám budú najviac vyhovovať a vyplniť online žiadosť. Ak nechcete...