Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke 5 5 11

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke

Starať sa o bábätko je veľmi náročné a to tak časovo, ako aj finančne. S prírastkom nového člena rodiny je potrebné zabezpečiť okrem chodu domácnosti, aj nákup mnohých vecí spojených s bábätkom. Ženy na materskej dovolenke majú veľmi obmedzené možnosti získania úveru , a spolu s nezamestnanými a dôchodcami sa radia medzi najrizikovejšie skupiny žiadateľov o pôžičky. To je spôsobené hlavne tým, že nemôžu doložiť svoj príjem. Najviac, ak je žena v domácnosti sama, má veľký problém získať pôžičku. Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke poskytujú bankové aj nebankové inštitúcie. V bankách je ale šanca na získanie pôžičky veľmi malá, najmä ak je žena sama, je to spôsobené najmä tým, že žena na materskej dovolenke je pre banku málo atraktívnym a zároveň rizikovým klientom. Pôžičky pre ženy na materskej častejšie poskytujú nebankové inštitúcie, ktoré sa potom spoločne so žiadateľkou snažia nájsť najlepšie riešenie. Tu je dobré zvážiť výber nebankových inštitúcii a obrátiť sa skôr na preverené spoločnosti, čím sa vyhnete problémom s neserióznymi obchodníkmi.

 

Jednou z možností je pôžička bez potvrdenia o príjme. Poskytovatelia v tomto prípade neriešia schopnosť splácania pôžičky, preto sa žena nemusí báť, že jej pôžičku nepridelia. Avšak mala by si dobre zvážiť či pôžičku dokáže splácať, pretože by sa jej nesplatením mohla dostať do veľkých problémov.

Výhody pôžičiek pre ženy na materskej dovolenke

 

  • rýchlosť ich vybavenia
  • ide o bezúčelové pôžičky a ženy môžu poskytnuté peňažné prostriedky použiť podľa svojho uváženia
  • k vybaveniu pôžičky potrebujete zväčša len dva doklady a to občiansky preukaz a iný doklad totožnosti a ručiteľa, ktorý znižuje riziko nesplatenia pôžičky

 

Hlavnou nevýhodou pôžičiek pre ženy na materskej dovolenke je vyššia úroková sadzba, s ktorou je potrebné počítať.

U žiadateľky o pôžičku sa najčastejšie preveruje

  • výška príjmu partnera
  • možnosť ručenia
  • zamestnanie pred nástupom na materskú dovolenku
  • šance zamestnať sa po materskej dovolenke

 

Pôžičky pre ženy na materskej dovolenke sa zväčša poskytujú v nižších sumách. Ženy ich využívajú najčastejšie na zabezpečenie prvotnej výbavy dieťatka, k tomu im pomáha aj štát jednorazovým príspevkom pri narodení dieťaťa.

Zobraziť viac →

Pôžičky na splatenie dlhov, exekúcií

od 5000 € do 150000 €

Vyplatíme Vaše nevýhodné dlhy, pôžičky, exekúcie, zostane Vám jeden úver. Podmienka ručenie nehnuteľnosťou - dom/byt (môže byť založená príp. s exekúciami). Iba západné a stredné Slovensko.

Rýchle pôžičky bez poplatkov vopred!

od 1000 € do 5000 €

Poskytujeme bezúčelové pôžičky v sume 1000 - 5000 Eur, žiadne poplatky vopred! Pôsobíme iba na západnom a strednom Slovensku.

  • Slovenská pôžičkáreň
  • 21.01.2014
  • Trnava

Pôžička od súkromných investorov

od 5000 € do 30000 €

S pôžičkou od súkromných investorov môžte získať do 50% z hodnoty Vašej nehnuteľnosti,pozemkom,podnikateľským objektom aj zadlženým bez toho,aby ste niekam chodili.Stačí poslať mail,do ktorého...

Nebanková požička

od 300 € do 3000 €

Ponúkam pôžičky zamestnaným a dôchodcom od 300€ do 3000€ bez udania účelu,potrebné minimum dokladov,rýchle odbavenie,dostupnosť a osobný pristup k žiadateľovi.Voliteľná dĺžka splácania.Možnosť...

Pôžičky pre PO,FO

od 1000 € do 40000 €

Pomôžeme ľuďom v núdzi pred dražbou,exekúciou,s nedoplatkami alebo predajom Vašej nehnuteľnosti.Žiadne poplatky vopred.