Pôžičky pre mladomanželov 5 5 26

Pôžičky pre mladomanželov

Pôžička pre mladomanželov je zrejme najvýhodnejší spôsob ako si môže požičať mladá rodina. Ani jeden z manželov nesmie byť starší ako 35 rokov a ich spoločný príjem nesmie presihanúť 2,6 násobok priemernej zmdy ( čo je zhruba 2000€ )na slovensku. Výška tejto pôžičky je obmedzená na 10 000€ a je v podstate bezúčelová. Ide teda o úverový produkt určený pre mladomanželov s priemernými a nižšími príjmami. Pri poskytovaní pôžičky sa posudzuje spoločný príjem manželov. Jednou z podmienok poskytnutia mladomanželskej pôžičky je aj trvalý pobyt aspoň jedného z manželov na území Slovenska. Primárne by ale mala slúžiť na financovanie bývania.

 

Ďalším obmedzením je zákaz súbehu čerpania mladomanželskej pôžičky a dotovanej hypotéky. Výhodnosť sa každým rokom mení, podľa pravidiel ktoré sa stanovia, no sú platné až pre novoschválené pôžičky. Podmienky pre získanie pôžičky musia byť splnené ku dňu podania žiadosti o úver. Úver pre mladomanželov je podporovaný štátom prostredníctvom štátneho príspevku, ktorý je pre rok 2010 stanovený vo výške 3%. Výška príspevku sa bude každoročne určovať v zákone o štátnom rozpočte a bude platiť pre všetky zmluvy, ktoré budú uzatvorené v danom roku, avšak výška príspevku bude nemenná počas celej lehoty splatnosti úveru. Nárok na štátny príspevok si mladomanželia uplatňujú prostredníctvom banky. Aby banka mohla poskytovať takýto úver musí sama prispieť, ide o tzv. príspevok banky, ktorý nesmie byť nižší ako 50% štátneho príspevku, v roku 2010 môže byť najmenej 1,5%. Ak máte záujem o túto pôžičku návštívte vašu banku.

Zobraziť viac →

Pôžičky bez ručenia a registra

od 2000 € do 25000 €

Ak potrebujete vyšší obnos peňazí, neváhajte a kontaktujte nás. Kontakt je nezáväzný, telefonicky, ale aj mailom.

NESKÚMAME REGISTRE ANI PRIJEM

od 1500 € do 25000 €

Pôžičky od sumy 1500€ Pôžičky na čokoľvek, bez dokladovania účelu. Vyplatíme Vaše dlhy ,exekúcie, ťarchy K vybaveniu stačí len pár dokladov. Peniaze už do 24 hodín. Urýchlené čerpanie. ZÁBEZPEKA-...

Ferratum rýchla pôžička

od 25 € do 350 €

Rýchle pôžičky od renomovanej spoločnosti Ferratum až do 350 €. Peniaze pre Vás ihneď a diskrétne.

úvery a refinancovanie

od 0 € do 100000 €

Poskytujeme našim klientom bankové úvery: s ručením alebo bez ručenia, spotrebné úvery, manželské pôžičky, pôžičky na kúpu auta, na bývanie, všetko vybavíme za vás stačí nás kontaktovať.

Super pôžička TN kraj

od 300 € do 1500 €

Ponúkam pôžičky zamestnaným a dôchodcom.Od 300€ do 1500€, bez udania účelu, minimum dokladov, rýchle vybavenie. Dostupnosť a osobný prístup k žiadateľovi. Voliteľná dĺžka splácania. Možnosť...