SMS pôžička 5 5 28

SMS pôžička

SMS pôžička je veľmi jednoduchá varianta pôžičiek. Po vyplnení online formulára vám do niekoľkých minút príde informačná sms. Potom už stačí len zaslať odpoveď v podobe sms s určitým textom a to je všetko. Vaše peniaze vám prídu buď šekom (neodporúčame pre manipulačné poplatky bánk aj pre vaše pohodlie), alebo klasicky prevodom na bankový účet. SMS pôžička sa schvaľuje iba na nižšie sumy okolo 25€ - 300€.

Tento typ pôžičiek zabezpečujú nebankové spoločnosti, z čoho plynú ako výhody, tak aj určité nevýhody. Pri žiadaní vás nepreverujú v bankovom registri, nemusíte dokladovať váš príjem a nemusíte mať ani ručiteľa. Vybavenie a schválenie je expresné. Ako veľkú výhodu je možné uviesť aj skutočnosť, že pri viacnásobnom požičaní a následnom bezproblémovom splatení, vám spoločnosti sprístupnia vyššie limity ako pri prvej pôžičke. Na druhú stranu majú tieto pôžičky vyšší úrok a kratšiu dobu splatnosti, ide o niekoľko dní až týždňov.

Zobraziť viac →

Chcem si požičať

4000 €

Dobrý den kto by mi vedel poskytnúť pôžičku bez registru a zdokladovania príjmu.

Úver

5000 €

Dobrý deň. Mal by som záujem o rýchly úver na dobu dvoch mesiacov až jedného rok maximálne.

Potrebujem pôžičku ako invalidný dôchodca

3500 €

Potrebujem pôžičku ale som invalidný dôchodca. Neviem ci je to možné.

  • Ján Franek
  • 25.01.2017
  • Zilina

Ziadost o pozicku na vodicsky preukaz

600 €

Hladam pozicku na vodicsky preukaz. Som zamestnany...

Potrebujem surne pozicku

300 €

Surne potrebujem vyplatit dlh zdravotnej poistovni. Cerstvo zamestnana, navratnost dlznej sumy aj s urokmi do 12 mesiacov najneskor.

  • Adriana Zuravlovova
  • 26.10.2016
  • Kosice
« Predchádzajúce 1 2 3 4 7 13 18 24 Nasledujúce »