Spojte si pôžičky do jednej s TESCO-M

V TESCU si okrem nákupu potravín, oblečenia, kozmetiky, ale aj elektroniky, môžete vybaviť mobilného operátora aj hotovostnú pôžičku.

Na podobné finančné ponuky tejto obchodnej spoločnosti sme si už zvykli. Takto sa snaží svoj sortiment predaja spotrebného tovaru rozšíriť aj na služby, ktoré zákazníci potrebujú a vyhľadávajú. Ponúka tak možnosť jednoducho sa aj pri nákupe zbaviť dlhov, či zaobstarať si potrebnú hotovosť.

Táto skutočnosť je veľmi lákavou, keďže nemusíte nikam chodiť a všetko vybavíte pohodlne pri obyčajnom nákupe potravín. Práve toto je výhoda, vďaka ktorej sú tieto produkty obľúbené. Vďaka širokej sieti predajní sú TESCO finančné služby dostupné naozaj širokej verejnosti.

Okrem dostupnosti a rýchleho vybavenia ponúka TESCO pôžička aj ďalšie výhody. Tie, ktoré sú veľmi zaujímavé najmä pre stálych zákazníkov a majiteľov kariet Clubcard je samozrejme bonus 3 000 bodov už pri vybavení pôžičky a ďalších 100 bodov každý mesiac pri riadnom splácaní. Takto totiž získate ďalšie výhody na nákupy v predajniach TESCO, ktoré pravidelného zákazníka určite potešia.

Lákavá je však táto ponuka aj vzhľadom na ušetrené peniaze, ktoré by ste inak platili za vedenie viacerých úverových účtov. Ak si spojíte viaceré pôžičky do jednej v TESCU, ušetríte aj na úrokoch, splátka Vám tak výrazne klesne, čím môžete ušetriť aj viac ako 50 % z pôvodných splátok. TESCO pôžička je bez zbytočných poplatkov a výšku splátok si môžete stanoviť presne tak, ako to vyhovuje Vám. Pripravte sa však na to, že pôžičku v TESCU nemusíte získať. Spoločnosť totiž nahliada aj do úverových registrov, čím sa sťaží prístup k peniazom tým, ktorí majú záznam.

Na vybavenie TESCO pôžičky budete potrebovať:

- 2 doklady totožnosti

- 3 výpisy z bežného účtu

- potvrdenie o príjme nie staršie ako 1 mesiac, prípadne výmer dôchodku

- zmluvy k zlučovaným pôžičkám

 

Za istých podmienok môže byť práve TESCO pôžička výhodná na zlúčenie aj Vašich úverov a pôžičiek od iných inštitúcií. Ak ju však chcete využiť, poponáhľajte sa, ponuka totiž platí len do konca septembra.  


Ďalšie články o pôžičkách

Pôžičky pre každého

Určite ste sa stretli aj s takouto ponukou najmä nebankoviek. Na dostupnosť a najmä množstvo reklám o pôžičkách sme si už zvykli. Ak ste už o nejakú požiadali viete, že to s požičiavaním predsa len...

viac

Pôžičku vybavíte jednoducho aj v nedeľu o polnoci

Dnes je moderné vybavovať všetko cez internet. Bežné sú nákupy z e-shopov a dokonca už aj vybavovanie na úradoch. Podobne je to aj s úvermi.   Prečo by ste mali niekde stáť v rade, čakať na...

viac

Zrušenie poplatkov za vedenie úverového účtu

Poskytnutie spotrebiteľského úveru, či už z banky alebo z nebankovej inštitúcie, bolo v minulosti naviazané na vedenie úverového účtu. Ak ste si teda zobrali úver, potrebovali ste aj úverový účet,...

viac